Prošle nedjelje odigrali smo posljednje, 21. kolo NSO lige, na domaćem terenu protiv NK Dunav Dalj. U susret smo ušli nervozno, s nesigurnošću u zadnjoj i veznoj liniji, što su gosti brzo kaznili. Već u 10. minuti iskoristili su odbijenu loptu nakon kornera i poveli s 0:1. Ipak, reakcija naših dečkiju bila je brza.
Nakon izvedenog kornera, kapetan Matija Ileš silovito je opalio s tridesetak metara, a lopta se, uz pomoć jednog gostujućeg igrača, zakoprcala u mreži. Nažalost zgoditak je službeno upisan kao autogol. Potaknuti izjednačenjem i s vjetrom u leđa, stvorili smo nekoliko lijepih akcija, ali nažalost nismo uspjeli kapitalizirati pritisak. Gosti su nas iznenadili s dvije brze kontre te su u razmaku od samo tri minute povećali svoje vodstvo na 1:3. S tim rezultatom otišlo se na odmor. Drugo poluvrijeme počeli smo s vidljivom nervozom, što je rezultiralo drugim žutim, odnosno crvenim kartonom za našeg igrača.
Do kraja susreta igrali smo s desetoricom, pokušavajući izdržati protivničke napade. Gosti su ipak uspjeli postići još jedan pogodak u 58. minuti i postavili konačnih 1:4. Tako je završila ova sezona – puna uspona i padova, trenutaka radosti, ali i razočaranja. Pokazali smo da možemo igrati dobar nogomet, ali i da imamo puno prostora za napredak. Možemo biti zadovoljni dobrim stvarima koje smo prikazali, dok ćemo na greškama učiti i raditi još više i napornije kako bi postali bolji. Hvala svim navijačima na podršci kroz sezonu, vidimo se uskoro.







