U nedjelju 21.7. sudjelovali smo na memorijalnom turniru Davor Kokanović u Branjini. Prvu utakmicu smo igrali protiv NK Sarvaša u kojoj smo imali veći posjed lopte, kao i veći broj udaraca u okvir gola.
Utakmica je završila rezultatom 0:0, a u šali smo govorili da ćemo morati domaćinu kupiti kantu Jupola nakon koliko smo puta pogodili stativu. Nakon lutrije izvođenja penala, utakmica je otišla u korist NK Sarvašu. Drugu utakmicu smo igrali protiv ekipe NK Croatia iz Branjinog Vrha.
Ovdje smo htjeli isprobati novu formaciju i dati priliku novim igračima što je rezultiralo malo sporijim tempom. Stativa nam se ponovno nasmiješila par puta i u ovoj utakmici, a u drugom poluvremenu naš novi igrač Matej Blažević je uspio obilježiti svoj debi sa zgoditkom.
Utakmica je završila rezultatom 1:1 tako da smo ponovno svjedočili izvođenju penala. Ovaj puta smo mi bili s(p)retniji i pritom osvojili treće mjesto. Ovom prilikom bismo se htjeli zahvaliti domaćinu NK “Davor” Branjina koji nas je ugostio, nahranio i napojio.







