NK Filipovica

Teški vremenski uvjeti obilježili poraz NK Filipovice protiv NK Sarvaš

Jučer je u Sarvašu odigrano drugo kolo lige Nogometnog središta Osijek, gdje su se susreli NK Filipovica i NK Sarvaš. Naša prva domaća utakmica ove sezone odvijala se u teškim vremenskim uvjetima, s jakim vjetrom i kišom koja je obilježila cijeli susret.

Utakmica je završila pobjedom gostiju rezultatom 1:2. Prvo poluvrijeme proteklo je bez golova, gdje je NK Sarvaš stvorio nekoliko ozbiljnih prilika. Ipak, naš vratar Kristijan Brkić briljirao je na golu s nizom sjajnih obrana, čime se istaknuo kao jedan od ključnih igrača ovog susreta.

U drugom poluvremenu gosti su uspjeli postići dva pogotka nakon naših nespretnih reakcija. Naša momčad smanjila je rezultat tek u 90. minuti, kada je Ivan Rebić, na asistenciju Luke Čabaia, postigao počasni pogodak.

Iz ovog susreta možemo izvući i pozitivne i negativne strane. Napredak u našoj igri je vidljiv, no pred nama je još mnogo rada i truda u narednim tjednima. Čestitamo ekipi NK Sarvaš na pobjedi, a mi se okrećemo novim izazovima s nadom da ćemo sljedećeg vikenda upisati prve bodove ove sezone.

 

Podijelite objavu:

Povezano