Jučer je održana posljednja prozivka igrača pred nastavak sezone. Ekipa NK Filipovice već tjednima naporno radi u dvorani kako bi u što boljoj formi dočekala početak natjecanja.
Treninzi su intenzivni, a fokus je na fizičkoj spremi i uigravanju momčadi. Atmosfera među igračima je odlična, a radna etika na visokom nivou! Trener i stručni stožer pomno prate treninge te postavljaju temelje za izazove koji nas čekaju na početku nove polusezone. Posebno nas veseli što je odaziv igrača sjajan, a uz poznata lica, u ekipi imamo i novih pojačanja.
Sljedeći tjedan izlazimo iz dvorane na travnjak, gdje nas čekaju novi izazovi. Već za tjedan dana odigrat ćemo prvu pripremnu utakmicu, gdje ćemo imati priliku vidjeti kako momčad funkcionira u natjecateljskom ritmu. Pratite nas i dalje, podržite ekipu i vidimo se uskoro na terenu! ![]()
![]()






