Ovu subotu u Osijeku odigrano je treće kolo lige Nogometno središte Osijek, gdje su snage odmjerili NK Metalac i NK Filipovica. Ekipa Metalca, koja je povratnik u ligi nakon kratke stanke, je isto kao i mi ušla u ovu utakmicu tražeći prve bodove ove sezone. U prvom poluvremenu je prevladavala dominacija naše ekipe, a Ivan Rebić nakon sjajnog prodora po desnoj strani se okrunio strijelcem prvog pogotka ovog susreta u 18. toj minuti. Filipovica je nastavila svoj pritisak do kraja prvog poluvremena kada se dogodio veliki pad koncentracije.
Prvo su gosti iz izvrsnog slobodnog udarca u 40.toj minuti došli do izjednačenja, nakon toga je gostima dosuđen kontroverzni penal, iz kojeg su gosti poentirali i prešli u vodstvo, ali tu nije bio kraj loše sreće. U zadnjim minutama prvog dijela, nakon nespretne reakcije našeg branića gosti dolaze do izvjesne prilike i zgoditka trećeg gola u samo pet minuta. Nakon pauze, naš trener je imao efektivan razgovor u svlačionici.
Odmah na početku drugog poluvremena smo krenuli u ofenzivu, pri čemu nam je dosuđen kazneni udarac radi igranja rukom domačeg igrača. Ivan Rebić je bio siguran sa bijele točke i smanjio rezulat na 2:3. Dugo smo vremena ganjali treći pogodak i izjednačenje, a sreća nam se osmjehnula u 82.oj minuti, kada je do svog prvog pogotka ikada za NK Filipovicu stigao Antonio Perić. Ovo je definitivno bila najbolja utakmica do sada naše ekipe ove sezone. U napadačkom dijelu smo bili izvrsni, no manjak koncentracije pred kraj prvog poluvremena nas je koštao i prve pobjede. Sada se okrećemo novom tjednu jer već iduću nedjelju nas doma očekuje utakmica protiv NK Sloge.



