NK Filipovica

Nova pobjeda za naše dečke!

Ovog četvrtka se odigrala zadnja utakmica 19. kola NSO lige između NK Filipovice i NŠM NK Grafičar Vodovod. Utakmica je trebala biti odigrana prošlog vikenda, no bila je odgođena zbog vremenskih neprilika i loših uvjeta na terenu.

U utakmicu protiv NŠM NK Grafičar Vodovoda ušli smo izrazito napadački i s pravim intenzitetom od prve minute. Rani pritisak brzo je donio rezultat, a mrežu domaćina već u 13. minuti zatresao je Luka Čabai za vodstvo 1:0. Nakon pogotka momčad je kontrolirala ritam utakmice i nastavila stvarati pritisak, iako je nedostajalo konkretnije realizacije u završnici. Domaćin je svoje prilike pokušavao tražiti kroz kontre i polukontre, no naša obrana i vratar reagirali su sigurno i rutinski u nekoliko opasnijih situacija. Na odmor se otišlo s minimalnom, ali zasluženom prednošću.

Drugo poluvrijeme donijelo je novi ritam nakon dvije izmjene, a svježina naših igrača odmah je napravila razliku na terenu. Iako smo propustili nekoliko vrlo dobrih prilika, momčad nije odustajala od svoje igre. Potvrda pobjede stigla je u završnici susreta kada su Tomislav Rebić u 68. minuti i Domagoj Štimac u 75. minuti s dva brza pogotka zaključili utakmicu za konačnih 3:0.

Treba istaknuti odličnu napadačku igru i veliku energiju cijele momčadi te pohvaliti dečke na drugoj uzastopnoj pobjedi! No nema puno vremena za odmor jer već ovog vikenda našu momčad očekuje novi izazov i nova borba za bodove. Pozivamo sve navijače da nas ponovno podrže i budu naš vjetar u leđa!

Podijelite objavu:

Povezano