Jučer je održana klubska prozivka NK Filipovice za novu nogometnu sezonu. Svi smo se okupili nakon ljetne pauze, s novim nadama i ciljevima za nadolazeću sezonu. Uvodnu riječ je vodio predsjednik NK Filipovice, Luka Čabai, koji je između ostalog predstavio i našeg novog trenera.
Atmosfera je bila izuzetno pozitivna, a svi prisutni su bili uzbuđeni zbog početka novih priprema. Nakon par riječi novog trenera, ekipa je odradila međusobnu trening utakmicu. Trener je pomno pratio rad igrača i već na prvom treningu započeo s formiranjem strategije za nadolazeće utakmice.
Moramo priznati da smo bili oduševljeni odazivom igrača i osoblja kluba, mogli smo vidjeti mnoga stara lica, a imali smo i priliku upoznati nova pojačanja. Već ove nedjelje imat ćemo priliku vidjeti ekipu u akciji na memorijalnom turniru Davor Kokanović u Branjini. Želimo vam puno sreće i uspjeha u pripremama za novu sezonu!









