Ovog vikenda odigrano je 16. kolo NSO lige, a imali smo čast biti domaćini našim sportskim prijateljima iz NK Sarvaša. Sunčano i lijepo vrijeme dodatno je uljepšalo atmosferu pravog nogometnog derbija.
Gosti su od samog početka ušli vrlo odlučno i napadački, što im se isplatilo već u drugoj minuti, kada su iskoristili jednu našu obrambenu pogrešku i rano poveli. Nastavili su s pritiskom i dominacijom na terenu te su do kraja prvog poluvremena postigli još dva pogotka.
Nakon nekoliko izmjena na poluvremenu, naša ekipa pokazala je više inicijative i stvorila nekoliko prilika pred protivničkim golom, no nažalost nismo uspjeli realizirati svoje šanse. Ekipa Sarvaša nastavila je igrati u visokom ritmu i na kraju zasluženo slavila rezultatom 0:6. Čestitamo ekipi NK Sarvaša na odličnoj predstavi i zasluženoj pobjedi! Mi nastavljamo trenirati, raditi i vjerovati u bolje sutra!









