Prošli vikend su odigrane utakmice drugog kola NSO lige. Naša ekipa je ovog vikenda gostovala kod uvijek neugodnog NK Brijesta. Utakmica je opravdala očekivanja, bio je to čvrst i borben dvoboj protiv jakog suparnika.
Utakmica je za nas započela odlično, već u uvodnim minutama pokazali smo da možemo biti opasni i stvorili smo nekoliko prilika. Prednost smo zasluženo ostvarili u 11. minuti, nakon brze kontre i preciznog pogotka Adriana Đuretića, uz asistenciju Luke Čabaia. Domaćin je nakon toga preuzeo inicijativu, ali smo se dobro nosili s njihovim pritiskom sve do samog kraja prvog dijela. Nažalost, mala neopreznost u zadnjoj liniji koštala nas je izjednačenja u 42. minuti.
U nastavak smo ušli hrabro i s vjerom da možemo do pozitivnog rezultata. Međutim, NK Brijest u 64. minuti dolazi do preokreta, a iako smo ubrzo imali dvije čiste prilike za povratak u utakmicu, nedostajalo je mirnoće u završnici. Do kraja susreta domaćin je iskoristio svoje prilike i postavio konačnih 4:1.
Iako rezultat to možda ne pokazuje, naša igra bila je bolja nego u prošlom kolu, pokazali smo da znamo i možemo igrati s jakim protivnikom, stvorili smo prilike i imali svoje trenutke. Glavu gore, idemo dalje! Sezona je tek počela i vjerujemo da ćemo iz utakmice u utakmicu biti sve bolji. Idući vikend u goste nam dolazi ekipa iz NK Dunav Dalja.















