U četvrtom kolu lige NSO na domaćem terenu ugostili smo ekipu NK Goleo. Naši dečki su pokazali zajedništvo i hrabrost te su se do samog kraja držali u rezultatskom priključku.
Od samog početka gledali smo vrlo dinamičnu, borbenu i temperamentnu utakmicu. Gosti su u 13. minuti iskoristili kontru i preko Brune Živkovića došli do prednosti. Do kraja poluvremena bilo je izglednih prilika s obje strane no rezultat se nije mijenjao.
Drugo poluvrijeme donijelo je nastavak naše borbe i pokušaja da se vratimo u susret. Publika je mogla vidjeti igru s puno truda i želje naših igrača. Ganjali smo rezultat cijelo drugo poluvrijeme te je u trenutcima izgledalo da smo jako blizu izjednačenju, no u samoj završnici smo izgubili koncentraciju, što je gostujuća ekipa znala iskoristiti. Živković je u 85. minuti ponovno zatresao mrežu, a minutu kasnije i Vlado Lutonski postavlja konačnih 0:3.
Iako rezultat ne ide u našu korist, ponosni smo na prikazano zajedništvo i na činjenicu da smo se borili do zadnjeg zvižduka. Porazi su sastavni dio sporta, ali i prilika da učimo i rastemo. Nastavljamo potragu za prvim bodovima ove sezone, pred nama su tjedan priprema, a idući vikend idemo u goste NŠM NK Grafičaru Vodovod.
Objavio: Filip Poljarević














